top of page
3 книги вместе small.jpg

Навчальні посібники для керівників ресторанів

Підручників з управління рестораном не так багато, як хотілося б. Ще менше – схожих на покрокове керівництво: «дізнався – впроваджуй».

Намагаючись виправити цю прикру нестачу, ми випускаємо навчальні посібники для керівників ресторанів. На сьогодні серія представлена трьома книгами.

Наразі ми перевидаємо підручники українською мовою, актуалізуємо і доповнюємо інформацію в них. Якщо ви хочете бути серед перших покупців оновлених підручників українською, залиште заявку нижче. 

Менеджер ресторана.jpg

Менеджер ресторану

 

Підручник вичерпно описує, що входить в обов'язки менеджера (адміністратора) ресторану. Що він повинен знати, вміти і, головне, щодня робити для того, щоб компетентно управляти продажами, витратами, якістю та персоналом ресторану. Посібник містить 31-денний план стажування співробітника на посаду менеджера, необхідні для роботи форми, бланки, описи процедур.

Управление персоналом.jpg

Управління персоналом ресторану

 

Книга про те, як вибудувати системне управління персоналом ресторану. Оргструктура ресторану, пошук і відбір кадрів, стажування новачків, дисциплінарна політика, матеріальна і нематеріальна мотивація, причини плинності кадрів. До посібника включено великий блок з навчання всередині ресторану: як початкового, так і регулярного підвищення кваліфікації співробітників.

Стандартизация.jpg

Стандартизація ресторану. Крок за кроком


Покрокове керівництво зі стандартизації операційних процесів у ресторані. З цим підручником ви самостійно оптимізуєте процеси управління у своїх ресторанах і досягнете єдиного виконання стандартів співробітниками. Десятки прикладів бланків, форм, інструкцій та стандартів. Підручник буде корисний як мережевим ресторанам, так і поодиноким концепціям з великою кількістю процесів, підрозділів, співробітників.

Контакты
bottom of page